Hakkımızda
Akday Yayınları’nın dinamik ve üretken yapısı eğitim yayıncılığını yakından takip eder. Akday Yayınları müfredattaki güncellemeler, sınav sistemi değişiklikleri gibi durumlarda ürünlerini hızlıca yenileyerek eğitim kurumlarının yükünü hafifletir. Kurumlar için hazırlanan sınavları bayiler aracılığıyla uygular ve sonuçlar en kısa zamanda yayınlanır. Akday Yayınları kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri karşılayarak kurumunuza değer katar.


Ürün Çeşitliliği

Sürekli gelişen ve değişen eğitim teknolojilerini yakından takip ederek ilkokuldan YGS-LYS’ ye kadar uzanan akıllı defterler (ADAM), soru bankaları, konu testleri, kurumlar için geliştirilmiş deneme sınavları ile eğitim yayıncılığını kendi ilkelerinden taviz vermeden geliştirir ve kurumunuz için değer üretir.


Akıllı Ders Anlatım Modülü

Akıllı Ders Anlatım Modülü (ADAM) eğitim yayıncılığına yeni bir soluk getiriyor. Yeni müfredata göre hazırlanan ADAM ile öğrenciler derslerde daha kolay not tutuyor ve böylelikle ders dinleme ile not tutma ikileminden kurtuluyor. ADAM sayesinde öğrenciler derslerin içeriklerini kolayca takip edip, dersi daha hızlı öğreniyor.